magazyn ślubny

Na każdej edycji targów wydajemy Magazyn Ślubny Off Wedding. Tym razem również oddamy w Warszawie pięknie wydany magazyn zawierający przekrój firm, z którymi realizacja ślubu będzie najlepsza jaka tylko być może. Znajdziesz wśród nich marki, które wystawiają się na targach, oraz te, których nie mogło z nami być tego dnia. Tym razem zamieścimy też więcej inspirujących artykułów i niespodzianek sprawiających, że planowanie ślubu będzie niezapomnianą przygodą pełną nowych, niecodziennych rozwiązań. W końcu kto miałby inspirować lepiej, jak nie Ci, którzy związani z branżą ślubną na co dzień zaskakują nas każdego dnia nowymi znaleziskami!
Z edycji na edycję rozwijamy się bardziej. Już teraz mamy pomysły co zrobić by nasz Magazyn Ślubnny był jeszcze ciekawszy i prezentował więcej.
Zaczęliśmy w sieci. Na naszej stronie pojawiają się kolejne artykuły pomocne w organizacji ślubu i otwierające oczy na nowe zagadnienia.
przeczytaj porady ślubne
Każdy tekst jest pisany przez sprawdzonych ekspertów danej dziedziny. Dyktowany doświadczeniem, wnioskami i stałym kontaktem z branżą. Na tym chcemy opierać nasz Magazyn Ślubny Off Wedding.
Tym razem będzie jeszcze lepszy.
Zobaczysz :)