informacje dla odwiedziających
alternatywne targi ślubne
warszawa - 2 lutego 2020

Planujecie ślub? Nie może Was zabraknąć na najbliższym OFFwedding w Warszawie! Już 2 lutego będzie nas gościć Mysia3. Doskonała lokalizacja w centrum miasta.
50 wyselekcjonowanych wystawców z każdej dziedziny związanej z organizacją tego dnia. Od planerek, przez dekoratorki po fotografów i filmowców. Nie zabraknie także sukni ślubnych.
Zarezerwujcie trochę czasu i odwiedźcie nas koniecznie. Będą warsztaty, będą długie rozmowy przy stoiskach i wszechobecny zapach kwiatów i kawy. Tak jest za każdym razem.
zapisz się na wydarzenie

Wstęp na targi

Wstęp na targi jest biletowany, a już na wejściu otrzymujecie od nas magazyn wydany specjalnie na tę edycję targów. A w środku? Inspiracje, wybrani wystawcy oraz pomocne artykuły.

Bilet w cenie 5zł będzie do nabycia przed wejściem na targi.
Akceptujemy gotówkę, płatności kartą oraz barter w chomikach.

...ale nie tylko targi

Poza samą strefą wystawców zapewnimy kilka wydarzeń równoległych. Warsztaty, bo o nich mowa, to część, która przyciąga wielu chętnych. Dowiesz się jak poradzić sobie z planowaniem, co może Cię zaskoczyć, jak przygotować zaproszenia...i to nie koniec. Jeśli chcesz być na czasie - śledź naszego instagrama @offwedding

Do zobaczenia 2 lutego na Mysiej 3! :)

facebook instagram mail phone