Gry plenerowe na wesele

jako atrakcja na imprezę pod gołym niebem

Wesela plenerowe, czyli uroczystości ślubne organizowane na świeżym powietrzu, stają się coraz popularniejsze na całym świecie. To nie tylko odmiana tradycyjnych wesel, ale także wyjątkowa okazja do połączenia natury z miłością i romantyzmem. Wesela plenerowe oferują nowe możliwości, które pozwalają parze młodej wykreować wyjątkowy, niezapomniany dzień, który odzwierciedla ich osobowość i pasje.

Organizując oryginalne wesele, warto pomyśleć o równie oryginalnych atrakcjach dla gości. Jedną z takich niebanalnych atrakcji mogą być nasze drewniane gry plenerowe. To doskonały sposób na zintegrowanie gości, zapewnienie rozrywki, a jednocześnie wprowadzenie do Waszej uroczystości wyjątkowego, naturalnego klimatu.

 - Gry plenerowe na wesele fot.


Nasza oferta zawiera następujące gry:
Cornhole – to popularna gra plenerowa, w której polega na rzucaniu małymi workami z kukurydzą w kierunku drewnianej płyty z otworem. Trzeba rzucać celniej niż twój przeciwnik!

Kości XXL – to duża wersja tradycyjnej gry w kości, w której gracze rzucają kośćmi i rywalizują, aby osiągnąć określone wyniki lub zdobyć jak najwięcej punktów. Nasz zestaw składa się z pięciu pięknie wykonanych z drewna kostek, wiadra do rzutów i specjalnej tabeli wyników

 - Gry plenerowe na wesele fot.


Ring Toss – to gra, w której celem jest precyzyjnie rzucać pierścieniami w tyczki na podstawce, zdobywając jak najwięcej punktów. Nasz zestaw zawiera drewnianą podstawkę z różnymi wartościami punktowymi oraz zestaw sznurkowych pierścieni.

Kółko i krzyżyk – to klasyczna rywalizacja między dwoma symbolami, gdzie "O" i "X" walczą o zwycięstwo. Plansza ze sznurka na trawie, drewniane kółka i krzyżyki - to wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia tej strategicznej rozgrywki

 - Gry plenerowe na wesele fot.


Bierki XXL – to gra, w której zadaniem graczy jest zebranie jak największej liczby patyczków, tak, aby nie poruszyć przy tym pozostałych. W przypadku naszych bierek zasady są takie same, tylko bierki mają aż 90 cm!

Kręgle fińskie – to gra zręcznościowa, pochodząca z Finlandii, w której zadaniem jest precyzyjne rzucanie drewnianym zbijakiem, próbując strącić kręgle o odpowiednich numerach.

Szachy wikingów – to rozrywka, w której dwie drużyny rywalizują, aby strącić drewniane bloki swojego przeciwnika i ostatecznie obalić króla. To idealna rozrywka na wesele, która doskonale pasuje do ducha rywalizacji między drużynami Pana Młodego i Panny Młodej.

Jak widać, oferta gier jest naprawdę szeroka i każdy, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. To pomysł na atrakcję nie tylko dla młodszych uczestników wesela ale także dla dorosłych. W naszej ofercie znajdują się zarówno znane wszystkim klasyki, jak i nowości, których poznawanie z pewnością stanowić będzie niezapomniane doświadczenie. Mamy pewność, że niewiele osób widziało taką atrakcję na weselu bliskich, więc możesz przetrzeć szlaki i zaproponować coś zupełnie oryginalnego.

Gry plenerowe nie są jednak ograniczone jedynie do wesel plenerowych. Jeżeli organizujesz tradycyjne wesele lub poprawiny, wystarczy kawałek ogródka należącego do sali weselnej, aby stworzyć niesamowitą strefę chill out i uzupełnić ją o integrujące gości atrakcje! Gry plenerowe mogą być doskonałym uzupełnieniem strefy do odpoczynku, a także zachęcić gości do korzystania z niej. W końcu każdy chce być tam, gdzie coś się dzieje! Możliwość zabawy w cornhole lub ring toss będzie stanowić dla gości wspaniałą rozrywkę i sprawi, że zapamiętają wasze wesele na dłużej. W końcu kiedy ostatnio mieli oni możliwość zagrać w bierki w wersji XXL?

Katarzyna Kordońska

Pod Gołym Niebem

To my, Kasia i Kuba. nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w 2015 roku, a po 8 latach zostaliśmy małżeństwem i to właśnie wtedy zrodził się pomysł stworzenia gier plenerowych. W trakcie przygotowań do naszego wesela szukaliśmy ciekawej alternatywy dla tradycyjnych poprawin i to wtedy trafiliśmy na pomysł drewnianych gier w plenerze. Gry powstawały w naszym przydomowym garażu, a przy ich tworzeniu nieoceniona była pomoc i cierpliwość rodziców. Na naszych poprawinach wszyscy świetnie się bawili, dlatego postanowiliśmy podzielić się tą frajdą z wami. Teraz chcemy pomóc Wam stworzyć niesamowity klimat na Waszych wydarzeniach.

komentarze

napisz co sądzisz o artykule


wyślij komentarz

przeczytaj inne porady ślubne

wróć do porad ślubnych
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820