jak wybrać suknię ślubną

czyli jak Cię widzą wizjonerzy

atelier - jak wybrać suknię ślubną fot. sundariatelier sundari


Wiesz już jaką chcesz suknię, ale nie wiesz gdzie ją znaleźć? Salon, a może atelier projektanta? Na pewno warto odwiedzić projektantów, porozmawiać i posłuchać sugestii. Nie zawsze to co wymarzone będzie idealne, ale zawsze można poszukać odpowiedniego rozwiązania. I tu właśnie docieramy do głównej przewagi rozwiązań szytych na miarę — indywidualne podejście.
Zatem jak wybrać suknię ślubną? Spokojnie i z namysłem. Będziesz się w niej prezentować przez wiele godzin, na setkach zdjęć także niech będzie idealnie!

Jak wygląda wybór sukni w atelier ślubnym?

Suknie, które prezentowane są w atelier projektanta, to kolekcje modeli, które pokazują wizje i styl w modzie ślubnej nieco indywidualny. W każdym z Atelier, jakie odwiedzicie możecie być pewni że to autorskie projekty, którym poświęca się wiele godzin pracy twórczej by wyróżnić się na tle innych salonów.

Z mojej perspektywy mogę opowiedzieć jak wygląda wybór sukni w Atelier Sundari.
Kolekcja jest bardzo zróżnicowana w fasony, linie sukien oraz style .
Każda z was powinna przymierzyć kilka skrajnie różnych sukni, by dowiedzieć się, w jakiej linii wasza figura wygląda idealnie, a co najważniejsze, w którym stylu czujecie się swobodnie.
W przypadku kiedy chcecie coś zmienić w sukni, staramy się to umożliwić. Choć nie w każdym modelu jest to możliwe.

To jest moment, kiedy możemy porozmawiać o indywidualnym projekcie.
Mówicie nam o wszystkich elementach, jakie lubicie wybieramy linię, w której najlepiej się prezentujecie i dobieramy tkaninę oraz wszystkie elementy tak, żebyś Ty prezentowała się najpiękniej.

atelier - jak wybrać suknię ślubną fot. sundariatelier sundari


Czym różni się suknia z salonu od tej z atelier?

W salonach ślubnych macie ogromny wybór sukien, które zamawiacie w takiej postaci, jak widzicie. Suknie będą dopasowane do waszych wymiarów podczas przymiarek.

Tylko suknie od polskich producentów pozwolą wam na zmiany w sukni i dodawanie do nich drobnych elementów. Suknie z atelier są natomiast całkowicie szyte na wasz wymiar. Najczęściej na każdą z was robimy nową formę gdyż każda z was ma zupełnie inną figurę, a przecież suknia musi być dopasowana idealnie.

Suknie z atelier to pojedyncze egzemplarze, które nie powtórzą się w innych miejscach, macie wiec poczucie indywidualności.

atelier - jak wybrać suknię ślubną fot. sundariatelier sundari


Co może doradzić projektant?

Jeśli szukacie alternatywnej mody ślubnej, czegoś, co podkreśli waszą osobowość i będzie zgodne ze stylem życia jaki prowadzicie to wasza suknia powinna być od projektanta. Zagłębi się on w wasze potrzeby, odczyta wasze wymiary i zaproponuje styl sukni, który podkreśli waszą urodę.

Poddajcie się czasem fachowcom. Warto nawet z czystej ciekawości zawitać do atelier, by sprawdzić w czym widzą was wizjonerzy. To może być niepowtarzalne doświadczenie.

W końcu wybór sukni ślubnej to jeden z najbardziej ekscytujących elementów organizacji ślubu.

atelier - jak wybrać suknię ślubną fot. sundariatelier sundari

Aneta Miszczak

sundari

Jasno określony cel obrałam już w dzieciństwie. Projektowałam i szyłam od zawsze. W pewnym momencie postawiłam na samorealizację we własnym Atelier Sundari. Suknie ślubne, jedne z pierwszych uszyłam w czasie studiów na ASP — były to moje koleżanki z roku. Dziś szczęśliwe matki. Szycie to nieodłączny proces twórczy projektowania. To podczas obcowania z tkaniną otwiera się wyobraźnia i możliwości projektowe, które wyzwalają materiały. Ten proces to niezwykła sztuka rzeźby, którą przekładam nad rysowanie. Kolekcje w Atelier Sundari to różnorodne fasony sukien ślubnych, aby każda dziewczyna mogła odnaleźć w nich własny styl. Pamietajcie, że indywidualizm to siła charakteru, którego nie można się wstydzić.

komentarze

Dopuki nie brałam ślubu myślałam że to łatwe ide do sklepu i już. Nie wiem ile godzin spędziłąm na szukaniu sukienki ale znalazłam. Kinia69

napisz co sądzisz o artykule


wyślij komentarz

przeczytaj inne porady ślubne

wróć do porad ślubnych
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820