jak wybrać suknię ślubną

czyli jak Cię widzą wizjonerzy

atelier - jak wybrać suknię ślubną fot. sundariatelier - sundari


Wiesz już jaką chcesz suknię, ale nie wiesz gdzie ją znaleźć? Salon, a może atelier projektanta? Na pewno warto odwiedzić projektantów, porozmawiać i posłuchać sugestii. Nie zawsze to co wymarzone będzie idealne, ale zawsze można poszukać odpowiedniego rozwiązania. I tu właśnie docieramy do głównej przewagi rozwiązań szytych na miarę — indywidualne podejście.
Zatem jak wybrać suknię ślubną? Spokojnie i z namysłem. Będziesz się w niej prezentować przez wiele godzin, na setkach zdjęć także niech będzie idealnie!

Jak wygląda wybór sukni w atelier ślubnym?

Suknie, które prezentowane są w atelier projektanta, to kolekcje modeli, które pokazują wizje i styl w modzie ślubnej nieco indywidualny. W każdym z Atelier, jakie odwiedzicie możecie być pewni że to autorskie projekty, którym poświęca się wiele godzin pracy twórczej by wyróżnić się na tle innych salonów.

Z mojej perspektywy mogę opowiedzieć jak wygląda wybór sukni w Atelier Sundari.
Kolekcja jest bardzo zróżnicowana w fasony, linie sukien oraz style .
Każda z was powinna przymierzyć kilka skrajnie różnych sukni, by dowiedzieć się, w jakiej linii wasza figura wygląda idealnie, a co najważniejsze, w którym stylu czujecie się swobodnie.
W przypadku kiedy chcecie coś zmienić w sukni, staramy się to umożliwić. Choć nie w każdym modelu jest to możliwe.

To jest moment, kiedy możemy porozmawiać o indywidualnym projekcie.
Mówicie nam o wszystkich elementach, jakie lubicie wybieramy linię, w której najlepiej się prezentujecie i dobieramy tkaninę oraz wszystkie elementy tak, żebyś Ty prezentowała się najpiękniej.

atelier - jak wybrać suknię ślubną fot. sundariatelier - sundari


Czym różni się suknia z salonu od tej z atelier?

W salonach ślubnych macie ogromny wybór sukien, które zamawiacie w takiej postaci, jak widzicie. Suknie będą dopasowane do waszych wymiarów podczas przymiarek.

Tylko suknie od polskich producentów pozwolą wam na zmiany w sukni i dodawanie do nich drobnych elementów. Suknie z atelier są natomiast całkowicie szyte na wasz wymiar. Najczęściej na każdą z was robimy nową formę gdyż każda z was ma zupełnie inną figurę, a przecież suknia musi być dopasowana idealnie.

Suknie z atelier to pojedyncze egzemplarze, które nie powtórzą się w innych miejscach, macie wiec poczucie indywidualności.

atelier - jak wybrać suknię ślubną fot. sundariatelier - sundari


Co może doradzić projektant?

Jeśli szukacie alternatywnej mody ślubnej, czegoś, co podkreśli waszą osobowość i będzie zgodne ze stylem życia jaki prowadzicie to wasza suknia powinna być od projektanta. Zagłębi się on w wasze potrzeby, odczyta wasze wymiary i zaproponuje styl sukni, który podkreśli waszą urodę.

Poddajcie się czasem fachowcom. Warto nawet z czystej ciekawości zawitać do atelier, by sprawdzić w czym widzą was wizjonerzy. To może być niepowtarzalne doświadczenie.

W końcu wybór sukni ślubnej to jeden z najbardziej ekscytujących elementów organizacji ślubu.

atelier - jak wybrać suknię ślubną fot. sundariatelier - sundari

Aneta Miszczak
sundari

Jasno określony cel obrałam już w dzieciństwie. Projektowałam i szyłam od zawsze. W pewnym momencie postawiłam na samorealizację we własnym Atelier Sundari. Suknie ślubne, jedne z pierwszych uszyłam w czasie studiów na ASP — były to moje koleżanki z roku. Dziś szczęśliwe matki. Szycie to nieodłączny proces twórczy projektowania. To podczas obcowania z tkaniną otwiera się wyobraźnia i możliwości projektowe, które wyzwalają materiały. Ten proces to niezwykła sztuka rzeźby, którą przekładam nad rysowanie. Kolekcje w Atelier Sundari to różnorodne fasony sukien ślubnych, aby każda dziewczyna mogła odnaleźć w nich własny styl. Pamietajcie, że indywidualizm to siła charakteru, którego nie można się wstydzić.

Zobacz nasze porady ślubne

kiedy zamówić zaproszenia ślubne
design your wedding

Czy warto zatrudnić wedding plannera?
czyli jak ogarnąć organizacyjny chaos na ślubie

ceremonia nie tylko w kościele
czyli gdzie i na jakich warunkach można ją odprawić

wróć do porad ślubnych