Miodki na wesele

czy to dobry pomysł na podziękowania dla gości? Sprawdzamy

 - Miodki na wesele fot.


Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego podczas jego organizacji na pewno zależy Ci na tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Choć w tym szczególnym dniu najważniejsza jest oczywiście młoda para, to nie da się ukryć, że za radość wspólnego świętowania i doskonałą zabawę w dużej mierze odpowiadają weselni goście. Szukasz sposobu na to, by podziękować im za obecność i fatygę? W roli takich podziękowań coraz częściej pojawiają się miodki na wesele. Czy to dobry pomysł? Sprawdzamy w poniższym artykule.

Podziękowania dla gości weselnych – ważne, ale symboliczne

Zastanawiasz się, czy przygotowanie podziękowań dla gości to konieczność? Gest ten nie jest oczywiście wymagany, ale nie da się ukryć, że warto o nim pomyśleć. W ten sposób pokażesz przybyłym, że ich obecność i wsparcie w ważnych chwilach są dla Ciebie naprawdę ważne. Pamiętaj, że choć to państwo młodzi wkładają w organizację imprezy najwięcej, to udział w niej wymaga od gości naprawdę dużego zaangażowania.
Podarunek wręczany w podziękowaniach jest więc ważny, ale powinien być symboliczny. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wyprawienie wesela to dziś duży wydatek. Twoi goście na pewno nie chcieliby, aby podziękowania nadwyrężyły Twój budżet.

Czy miodki na wesele to dobry pomysł na podziękowania dla gości?

Miodki na wesele coraz częściej pojawiają się w formie podziękowań dla gości i trzeba przyznać, że nie bez przyczyny. To drobny, a zarazem niedrogi upominek, który ma dodatkowo symboliczne znaczenie. Trzeba bowiem zaznaczyć, że miód od wieków traktowany jest jako symbol dobrobytu i szczęścia. Co więcej, odpowiednio traktowany miód nigdy się nie psuje, co czyni z niego doskonały symbol uczucia łączącego małżonków. Ten słodki dar pszczół jest także zdrowy i w racjonalnych ilościach może spożywać go niemal każdy, czego nie można powiedzieć o wręczanym niegdyś alkoholu czy cieście.

Urocze miodki na wesele – gdzie ich szukać?

Ogromną zaletą miodków weselnych jest także to, że prezentują się naprawdę uroczo. Co więcej, dostępne są w przeróżnych wariantach, które bez problemu dopasujesz do swojego gustu i oprawy całego przyjęcia. Doskonałym tego przykładem jest chociażby oferta miodków dostępnych w e-sklepie PS Dziękuję – w kategorii punkt proponuje naprawdę pomysłowe i zróżnicowane stylistycznie słoiczki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając miodki, zwróć uwagę na możliwość ich personalizacji – umieszczenie na słoiczku wybranej przez siebie treści to najlepszy sposób na to, by upominek zyskał naprawdę wyjątkowy, osobisty charakter.

komentarze

napisz co sądzisz o artykule


wyślij komentarz

przeczytaj inne porady ślubne

wróć do porad ślubnych
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820