Prezent dla gości weselnych

zamów personalizowane monety

 - Prezent dla gości weselnych fot.


Jedną z wielu spraw do załatwienia przez przyszłą parę młodą jest zorganizowanie upominku dla zaproszonych na ślub oraz wesele gości. Ten miły zwyczaj przyjął się już w naszym kraju na dobre i jest wyrazem wdzięczności za przybycia na uroczystość i towarzyszenie parze w najważniejszym dla nich dniu. Wyjątkowym prezentem dla gości wesela może okazać się personalizowana moneta z wygrawerowaną datą i inicjałami młodych. Podpowiadamy, jak i gdzie je zamówić.

Prezent dla gości wesela – kiedy zająć się organizowaniem podarunku?

Ślub i przyjęcie to nie lada przedsięwzięcie, dlatego warto stworzyć harmonogram zadań i spraw do załatwienia, który pomoże w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Prezent dla gości wesela, szczególnie jeśli ma być personalizowany, zalecamy zorganizować w momencie, gdy lista gości będzie już w miarę pewna. W przypadku monety, której proces wybicia i sam projekt, wymaga czasu, warto złożyć finalne zamówienie minimum 2 tygodnie przed datą ślubu. Będziesz potrzebować więcej czasu, jeśli postanowisz samodzielnie zapakować monetę lub użyć jej jako element większego prezentu.

Dlaczego warto zamówić personalizowane monety na ślub?

Każdy, kto choć raz organizował wesele, wie, że nie zawsze jesteśmy w zażyłych stosunkach z zaproszonymi na nie gości. Trudno czasem określić ich gust, preferencje, a czasem nawet i wiek! W takich sytuacjach warto szukać uniwersalnego prezentu, który nikogo nie wprawi w zakłopotanie, a także nie będzie stanowił trudności w transporcie czy w przechowywania. Wszystkie te kryteria spełnia personalizowana moneta, która będzie wyjątkową pamiątką po waszym dniu, niebanalną i bardzo oryginalną.

Jak zamówić personalizowaną monetę z okazji dnia ślubu?

Jeśli znasz już ilość gości wesela, czas na projekt, który sprawi, że podarowany dla nich prezent będzie wspaniałą pamiątką, a także prawdziwą ozdobą gablotki w salonie. Możecie nawiązać w nich do motywu waszego wesela lub dodać coś, co będzie kojarzyło się tylko z Wami. Jeśli trudno wymyślić taki motyw, można ograniczyć się do wygrawerowania dat ślubu, waszych imion czy przyszłego wspólnego nazwiska.

Przy zamówieniu monet, należy określić ich wielkość, a także to, z jakiego materiału zostaną wykonane. Na stronie https://www.producentmonet.pl/ możesz skorzystać aż z trzech powłok galwanicznych: niklowej, srebrnej i pozłacanej lub zamówić tańsze wypolerowane monety. Wszystkie będą wykonane z wysokiej jakości mosiądzu.

Jeśli obawiasz się o wygląd finalny monet, możesz spać spokojnie! Nie tylko projekt jest akceptowany przez doświadczony zespół pracujący w Producent Monet, ale także wykonywana jest próba stempli, co oznacza, że każda moneta będzie prezentowała się tak samo wyjątkowo.

Przy zamówieniu musisz określić także, w co zostaną zapakowane monety – tu opcji jest kilka, a każda będzie nie tylko chroniła podarunek, ale także stanowiła dodatkowy element dekoracji. Jeśli twoje wesele będzie odbywało się w klimacie boho, jutowe woreczki z pewnością będą wspaniale się pasowały do całego przyjęcia.

komentarze

napisz co sądzisz o artykule






wyślij komentarz

przeczytaj inne porady ślubne

wróć do porad ślubnych
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820