ślub w nurcie slow wedding

przeżyj swój ślub

slow wedding - ślub w nurcie slow wedding fot. wedding beeslow wedding wedding bee


Każdy, kto organizował swoje wesele wie, że nie zawsze jest to "łatwe, proste i przyjemne". Każda panna młoda, która właśnie szykuje się do ślubu, sama przekonała się, na ile spraw trzeba zwrócić uwagę i jak dużo podjąć decyzji. W dzisiejszym świecie wszystko robimy szybko, nasze życie pędzi. Z jednej strony mamy coraz więcej możliwości, by zorganizować wymarzone wesele, lecz z drugiej często bywa tak, że ta liczba dostępnych opcji nas przytłacza. Z organizacją wesela wiąże się też presja rodziny i znajomych. Wszyscy mają jakieś oczekiwania wobec pary młodej. W takich warunkach łatwo można stracić całą radość z przygotowań do ślubu i zapomnieć o tym, co dla mnie - jako Panny Młodej czy Pana Młodego - jest w tym dniu ważne.

slow wedding - ślub w nurcie slow wedding fot. wedding beeslow wedding wedding bee


Czym jest filozofia slow wedding?​

Mamy dobrą wiadomość - Wasze wesele nie musi tak wyglądać! Na wyciągnięcie ręki macie możliwość zatrzymania się i celebracji miłości w swoim tempie, bez presji otoczenia, na własnych zasadach. Poznajcie filozofię slow wedding. Nastawcie się na emocje i przeżywanie - ale w pozytywny sposób. Możecie skupić się na sobie! Znajdźcie miejsce, w którym będziecie mogli wsłuchać się w swoje potrzeby i w zgodzie ze sobą zdecydować, jak ma wyglądać Wasze wesele. Co więcej, jeśli jest coś, co zaburza Wasz spokój - możecie powiedzieć, że tego nie chcecie! Brzmi wspaniale? I co więcej, jest to możliwe. Ale nie zawsze takie proste w wykonaniu.

slow wedding - ślub w nurcie slow wedding fot. wedding beeslow wedding wedding bee


Slow wedding w kilku krokach

Zadajcie sobie pytanie: co jest dla Was najważniejsze w dniu ślubu? Zróbcie listę swoich ślubnych marzeń i potrzeb. Ważne jest to, jak chcecie żeby wyglądało miejsce wesela lub jakie mają być: kolor przewodni, muzyka czy stylizacja. Szczególną uwagę warto poświęcić też temu, jak chcecie się czuć. Na tym etapie nie weryfikujcie czy coś jest realne do zrobienia czy nie - zapisujcie wszystko. Możecie wykorzystać metodę mapy myśli lub po prostu wypunktowanej listy. Często okazuje się, że do Waszego wymarzonego wesela nie potrzeba dużo. W slow wedding mniej znaczy więcej.
Zastanówcie się, jak osiągnąć daną rzecz. Na przykład, jeśli wyżej napisaliście, że chcecie być spokojni i zrelaksowani w dniu ślubu pomyślcie teraz, co sprawia, że tak się czujecie. Każdy tu może mieć różne odpowiedzi - niektórzy relaksują się przy masażu, a inni czują spokój, gdy mają wszystko dopięte na ostatni guzik. To może być ciekawy trening z wiedzy o sobie. Nie codziennie przecież zastanawiamy się nad swoimi emocjami, uczuciami i tym, co je wywołuje. Można się przy tym dużo o sobie dowiedzieć.
Teraz najtrudniejszy krok - zaplanujcie ślub i wesele według wskazówek, które sami sobie przygotowaliście. Dlaczego najtrudniejszy? Wymaga to stanowczości, asertywności i konsekwencji, a często także wiedzy specjalistycznej i znajomości branży ślubnej. Ale uwierzcie w siebie - naprawdę jesteście w stanie to osiągnąć!

slow wedding - ślub w nurcie slow wedding fot. wedding beeslow wedding wedding bee


Jak pomagamy zorganizować wesele w duchu slow wedding?​

Przygotowanie ślubu i wesela to także duże przedsięwzięcie organizacyjne i każde wsparcie jest tu nieocenione. Warto mieć przy sobie zaufanych ludzi, którzy wspierają Was w decyzjach i rozumieją Wasze potrzeby. Nasza współpraca z Parą Młodą opiera się na empatii, przez co nawiązujemy z Wami bliskie relacje. Często odpowiedzią na Wasze obawy jest koordynacja dnia ślubu, a niektóre wątpliwości pomagamy rozwiać w czasie konsultacji ślubnych.
A jaka jest Wasza wizja ślubu i wesela? Opowiedzcie nam o niej! Czekamy na Was na targach Off Wedding w Warszawie.

Agencja Ślubna Wedding Bee

Maja i Maciej

W naszej Agencji przeplatają się dwa żywioły. Pomagamy stworzyć ślub i wesele dopasowane do Pary Młodej oraz optymalizujemy koszty. Współpracujemy z szeregiem wyselekcjonowanych usługodawców. Pomagamy rozwijać się wyjątkowym znaleziskom z potencjałem.

komentarze

Fajne że można się dowiedzieć coś nowego i nie musi być ślub taki sam zawsze.Beata

napisz co sądzisz o artykule


wyślij komentarz

przeczytaj inne porady ślubne

wróć do porad ślubnych
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820