Ślub i wesele na łące pachnącej?

Ekologiczne podejście, naturalne dodatki, czyli Wedding Day w harmonii z naturą.

Eko trend na dobre zagościł w naszych domach. Segregacja śmieci, ekologiczne opakowania, inwestycje w energię odnawialną, to tylko kilka aspektów dotyczących szeroko pojętego tematu ekologii. Wykorzystanie eko rozwiązań na weselu to często przepis na klimatyczne, udane przyjęcie. Tańce na łące pod gołym niebem, smakowanie sezonowych potraw na łonie natury z pewnością na długo zagoszczą w pamięci każdego z Gości.

 - Ślub i wesele na łące pachnącej? fot.

 

Czy wybierając na wesele zieloną przestrzeń i naturalne dekoracje zaoszczędzimy w budżecie?

Ślub czy przyjęcie weselne w plenerze to niezapomniane chwile. Ryzykowne co do pogody ale piękne bez względu na nią. Otaczająca nas przyroda wokół jest luksusem samym w sobie. Stanowi główny element dekoracji przyjęcia i ślubu w plenerze. Niesamowita, zielona przestrzeń czy to o charakterze leśnym, czy łąkowym, daje mnóstwo inspiracji. Korzystajmy zatem z tych walorów. Rośliny rosnące wokół nas to rewelacyjny dodatek, naturalna dekoracja na nasze przyjęcie. Gałęzie, szyszki, mech...., niekończące się możliwości. Nieskoszona łąka a tylko wykoszone ścieżki, którymi podążać będą Goście wraz z Parą Młodą to niezapomniane chwile, cudowne fotografie. Lekkość, sielskość, naturalność i ekologia w jednym. Czyż nie? Żywe kwiaty, w tym płatki kwiatów jako konfetti, zioła, owoce, warzywa, w zależności od motywu przewodniego będą uzupełnieniem dekoracji Waszego pięknego dnia. Minimalizm i zwrócenie się ku naturze to zdecydowanie zaoszczędzone środki w budżecie.

 - Ślub i wesele na łące pachnącej? fot.


Naturalne dodatki wielorazowego wykorzystania, czy warto z nich skorzystać na weselu?

Len, bawełna, muślin nada drewnianym stołom nutę elegancji. Ceramikę, szkło wykorzystamy do bukietów z żywych kwiatów lub przygotowania lampionów, świeczników, które wyczarują nam cudowny klimat otoczenia. Kosze wiklinowe z żywymi kwiatami powiesimy na drzewach. Bawełniane łapacze snów ozdobią ściankę Pary Młodej, a kolorowe wstążki będą zdobiły przestrzeń przyjęcia. Naturalne dodatki idealnie wkomponują się w przyjęcie czy ślub w zielonej przestrzeni i będą nieodzownym elementem naturalnych ślubów i wesel, z których warto korzystać.

 - Ślub i wesele na łące pachnącej? fot.


Jeśli bliskość natury, sielskość, minimalizm, sezonowe potrawy, naturalne dodatki, przyjęcie z domieszką elegancji, w harmonii z przyrodą to Państwa preferencje, zapraszamy do nas.

Dorota Wójtowicz

Siedlisko Malcanów

Pani na włościach ;)
Detalistka
Dusza artystyczna
Cierpliwa organizatorka
Kocha ludzi
Uwielbia psiaki

komentarze

napisz co sądzisz o artykule


wyślij komentarz

przeczytaj inne porady ślubne

wróć do porad ślubnych
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820