Zaproszenia ślubne nie muszą być nudne

zobacz jak ciekawie zaprojektować papeterię ślubną

Szukasz papeterii na swój ślub lub ceremonię cywilną i wciąż nie znalazłeś nic odpowiedniego dla siebie? Wszystko wygląda tak samo i nic nie jest odpowiednie dla Was jako pary? Przyjmijmy, że uwielbiacie muzykę na żywo, festiwale, jeździć na wypady za miasto, zwiedzać najlepsze kawiarnie, pić rzemieślnicze piwo i nieumiejętnie grać w szalonego golfa. Iii nagle znajdujecie się w świecie koronek, falbanek i akwarelowych kwiatów, które po prostu do Was nie pasują. Jeśli nie możecie odnaleźć się w mainstreamowych stylach ślubnych świetnie trafiliście.
W tak wspaniałym i ważnym dniu dla Was, nie ma sensu ulegać presji tradycji i temu co mówią inni. Dzień ślubu powinien odzwierciedlać Wasz związek i to, co kochacie.

 - Zaproszenia ślubne nie muszą być nudne fot. Ania Sieradzka Studio Ania Sieradzka Studio


Czym się zajmuję i o co zadbam współpracując z Wami?

Zacznę od, krótkiego przedstawienia się. Nazywam się Ania Sieradzka i zajmuję się szeroko rozwiniętym projektowaniem graficznym. Założyłam mikro studio w którym projektuję, kreuję i rozwijam się. Na co dzień zajmuję się tworzeniem identyfikacji wizualnych nowych, jak i istniejących już firm, projektuję logo, wizytówki, vouchery, menu, materiały promocyjne itp. Od jakiegoś czasu pochłonęła mnie również branża ślubna, czyli zaproszenia i dodatki.
Najważniejszym dla mnie etapem jest spotkanie z Parą Młodą – aby dobrze zaprojektować, muszę zrozumieć Wasze potrzeby i wizje, a czasami pomóc Wam je odkryć. Moja praca nie kończy się na surowym projekcie, ponieważ bardzo cenię sobie detale. Nie wyobrażam sobie całego procesu tworzenia bez papieru. Na rynku jest masa pięknych papierów, o różnorodnych teksturach i kolorach, na których opieram większość swoich koncepcji.

Czy zaproszenia wystarczą?

Przy planowaniu uroczystości, trzeba zadbać o to, aby wszystko do siebie pasowało i tworzyło spójną całość. Po wyborze zaproszeń przychodzi czas na plan usadzenia gości weselnych, winietki, zawieszki, numeracje stolików, menu, księgę gości lub ewentualne podziękowania w postaci małych upominków. Oczywiście potrzeb, jak i pomysłów jest tyle ilu klientów, aczkolwiek aby zaproszenia i dodatki weselne stanowiły komplet – w tym właśnie moja głowa!

 - Zaproszenia ślubne nie muszą być nudne fot. Ania Sieradzka Studio Ania Sieradzka Studio


Czy bazuję na wcześniej przygotowanych projektach czy tworzę od zera?

Trochę tak i trochę nie. Jeśli komuś podoba się zaproszenie, które zostało już przeze mnie zaprojektowane wcześniej - jak najbardziej mogę się oprzeć na tym co już mam i tworzyć coś na tej podstawie.
Niemniej jednak, do każdej Młodej Pary podchodzę indywidualnie, więc uwielbiam projekty od zera, totalnie spersonalizowane. Jestem otwarta na wszelkie pomysły i gotowa przygotować dla Was nie tylko zaproszenia, ale również wszystkie papierowe dodatki na wesele.

 - Zaproszenia ślubne nie muszą być nudne fot. Ania Sieradzka Studio Ania Sieradzka Studio


Czy oprócz ślubnej papeterii robię coś jeszcze związanego z branżą ślubną?

Otóż to! Tworzę personalizowane ilustracje. To minimalistyczne portrety, które zwykle zamawiają goście weselni na prezent, a czasami same Pary Młode. Zwykle do stworzenia takiej ilustracji potrzebuje kilku zdjęć oraz opis ewentualnych, dodatkowych elementów, które mają znaleźć się na portrecie. Ustalam z Wami kolorystykę, koncepcję oraz format i zabieram się do pracy.

 - Zaproszenia ślubne nie muszą być nudne fot. Ania Sieradzka Studio Ania Sieradzka Studio


Ile to wszystko kosztuje?

Tutaj jak w większości personalizowanych rzeczy trudno jest określić jednostkową cenę.
Cena zaproszenia personalizowanego zależy od ilości elementów, od tego czy będzie ono zawierało ilustrację dedykowaną, od druku i metod jego uszlachetnienia.
Minimalistyczne, klasyczne zaproszenie z kopertą to koszt 15zł, możemy przyjąć, że jest to taka kwota wyjściowa. Zanim przystępuję do projektu, zawsze wysyłam wycenę i dopiero po zatwierdzeniu przystępuję do pracy. Z kolei, jeśli chodzi o personalizowane ilustracje cena zależna jest od ilości osób na portrecie oraz ilości dodatkowych elementów, które mam zawrzeć. Ilustracja dla dwóch osób to koszt 400zł.

Ania Sieradzka

Ania Sieradzka Studio

Nazywam się Ania Sieradzka i zajmuję się szeroko rozwiniętym projektowaniem graficznym. Założyłam mikro studio w którym projektuję, kreuję i rozwijam się. Na co dzień zajmuję się tworzeniem identyfikacji wizualnych nowych, jak i istniejących już firm, projektuję logo, wizytówki, vouchery, menu, materiały promocyjne itp. Od jakiegoś czasu pochłonęła mnie również branża ślubna, czyli zaproszenia i dodatki.

komentarze

napisz co sądzisz o artykule


wyślij komentarz

przeczytaj inne porady ślubne

wróć do porad ślubnych
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820