ajem storiesajem storiesajem storiesajem storiesajem storiesajem stories

ajem stories

Fotografia ślubna składa się dla nas przede wszystkim z Was. Naszym głównym celem jest pokazać prawdę, nieudawane, szczere emocje, bliskość, ciepło, wzruszenie. Zarówno w fotografii jak i filmie, każdy ślub traktujemy indywidualnie, nie drygujemy, nie ustawiamy, nie skupiamy się na dokumentowaniu schematów, ale na oryginalnym podejściu, wyłapywaniu chwil i gestów, które naprawdę mają znaczenie.

Pracując, staramy sie pozostawać na tyle niewidoczni na ile się da, nie zwracać na siebie uwagi, tak aby ludzie wokół nas zachowywali się naturalnie. Czasem wygłupiamy się z dziećmi, albo żartujemy z babcią, chcemy poznać Was i Waszych bliskich, aby lepiej opowiedzieć Waszą historię. Chcemy uwiecznić Wasz dzień w taki sposób aby oglądając zdjecia czy film czuło się te emocje i panującą tego dnia atmosferę. Bez stereotypów i powielania, ale celebrując Wasze ważne chwile.

Uwielbiamy podróżować, google mówi, że co roku okrążamy kulę ziemską przynajmniej raz i już umiemy, w końcu, pakować się do podręcznego. Na sesje plenerowe najczęsciej namawiamy Was na podróż, bliższą lub dalszą, wspólne odkrywanie nowych miejsc, miast, plaż, krajobrazów, knajp. Mamy teorię, że podróżując stajemy się częścią innego miejsca, otwieramy się, widzimy siebie i innych szerzej, rozumiemy bardziej. A oprócz zdjęć z sesji w podróży, pozostają Wam jeszcze wspomnienia ożywające za każdym razem kiedy będziecie je oglądać.

W czasie wolnym dla odmiany fotografujemy. Chodzimy po miastach i ćwiczymy się w patrzeniu na ludzi, sytuacje, siebie nawzajem. Marzena lubi kwiaty i ambitnie wierzy, że uda jej się kiedyś nie zabić wszystkich roślin w domu. Adam lubi grać na gitarze, spędzać długie godziny w internetach i szaleć na rowerze. Przede wszystkim lubimy tez lato, ciepło i słońce. I jeszcze żartować, pizzę i tajskie, sarkazm, kawę, filmy i sernik.

Zapytaj ajem stories:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę ajem stories.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj ajem stories w social mediach:

www