Aureus FlosAureus FlosAureus FlosAureus FlosAureus FlosAureus Flos

Aureus Flos

Aureus Flos jest pracownią, w której powstają ręcznie wykonywane, ekskluzywne ozdoby do włosów oraz biżuteria. Marka powstała w 2015 roku, w samym sercu hrabstwa Kent w Wielkiej Brytanii, nie bez powodu zwanego ogrodami Anglii. Aureus Flos narodziło się z niesamowitej chęci uchwycenia piękna tamtejszej natury i odzwierciedlenia jej w formie unikalnej biżuterii, która później zostaje przekazana w ręce wspaniałych kobiet.

Uwielbiam bawić się formą, tworząc zawiłe i pełne najmniejszych detali botaniczne wzory i kompozycje. Natomiast szczególne miejsce w moim sercu zajmują rzemiosło oraz materiały, z jakich wykonuję wszystkie ozdoby. Stawiam na eleganckie połączenie metali z kryształami, szkłem oraz kamieniami i materialami szlachetnymi jak jedwab. Jednocześnie uwielbiam bawić się trendami i nadawać im nowy kierunek. Jest to biżuteria pełna świeżości i romantyzmu, zgrabnie połączonego z nowoczesną elegancją.

Marka Aureus Flos była wielokrotnie publikowana w międzynarodowych magazynach oraz blogach takich jak m.in. Brides, Rock My Wedding, B.Loved, Festival Brides, Brides Up North, Whimsical Wonderland Weddings czy Aisle Society. Natomiast w 2022 roku brała udział w pokazach Polskiej Miss oraz Polskiej Miss Nastolatek.

Zapytaj Aureus Flos:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Aureus Flos.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Aureus Flos w social mediach:

www
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820