Baśniowa RóżaBaśniowa RóżaBaśniowa RóżaBaśniowa RóżaBaśniowa RóżaBaśniowa Róża

Baśniowa Róża

Profesjonalnie z entuzjazmem i kreatywnym spojrzeniem stworzymy Twoją wymarzoną oprawę florystyczną Ślubu i wesela.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem florystki, która zajmie się kompleksowo dekoracją Waszego ważnego dnia, Baśniowa Róża to strzał w dziesiątkę ! :)

U nas zamówisz nie tylko piękne i świeże kompozycje kwiatowe na stoły gości, zadbamy całościowo o wygląd stołu prezydialnego, ściankę za Parą Młodą, o zmianę obrusów, kolorowe serwety, obrączki do serwet czy podtalerze pasujące do całości dekoracji. Chętnie doradzimy w wyborze rodzaju i koloru kwiatów, a także zestawieniu kolorów z salą, restauracją czy suknią ślubną.

Dla nas bukiet ślubny to świętość, poświęcamy mu najwięcej uwagi gdyż jest wizytówką całego naszego wystroju i spełnia bardzo odpowiedzialną funkcję podczas Waszego Ślubu. Wszelkie dodatki dla świadka, świadkowej czy rodziców Pary Młodej wykonane są z równą starannością i dopasowane do całości.

Nie zamykamy się na żaden styl, każdy jest nam bliski jeżeli trafia w Wasz gust, potrzebą najwyższą dla nas jest to, żeby to Wam podobała się nasza praca, ale i była zgodna z zasadami sztuki florystycznej.

Nasza oferta przygotowywana jest indywidulanie po krótkiej rozmowie i zdobyciu podstawowych informacji. Zależy nam na tym, aby lepiej poznać Wasz gust i potrzeby.
Jeśli jesteście zainteresowani zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj Baśniowa Róża:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Baśniowa Róża.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Baśniowa Róża w social mediach:

www
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820