Better TogetherBetter TogetherBetter TogetherBetter TogetherBetter TogetherBetter Together

Better Together

Kim jest Konsultantka Ślubna?

Konsultantka Ślubna, czyli Wedding Planner to specjalistka z dziedziny organizacji ślubów i wesel.

Najważniejszą z ról Konsultantki Ślubnej jest doradzanie w sposób rzetelny możliwie najlepszych rozwiązań Parze Młodej, które to będą zgodne z ich oczekiwaniami.

Nazywam się Sandra Fafińska i tworzę agencję Better Together, by wspierać Pary Młode w realizacji ich marzenia jakim jest Wyjątkowy Dzień Ślubu. Dodatkowo jestem prawniczką, co w pracy Wedding Plannera jest bardzo pomocne, bo wszelkie meandry umów, rozliczeń i innych kruczków nie stanowią dla mnie trudności.

Mam świadomość, że ilość elementów organizacyjnych jak i technicznych może przyprawiać o zawrót głowy Pary Młode. Wobec tego proponuję Wam wsparcie przy ułożeniu planu uroczystości, współpracy z usługodawcami, a także koordynację Dnia Ślubu.

Moje działania mają na celu zapewnienie Wam maksimum spokoju i minimum stresu. To szczególnie ważne, kiedy Wasz Wyjątkowy Dzień wypełniony jest emocjami od samego świtu.

Jestem tu, byście mogli poczuć się gośćmi na własnym Weselu.

Głęboko wierzę w to, że nic nie ma sensu bez… emocji i miłości i właśnie tym kieruję się tworząc dla Was Better Together, bo razem zawsze znaczy lepiej.

Co oferuję?
Kompleksowe wsparcie w organizacji Ślubu i Wesela, częściową organizację, pomoc w przygotowaniu tylko niektórych elementów, a także konsultacje, gdzie odpowiem na nurtujące pytania czy też doradzę, gdzie znaleźć na nie odpowiedzi.

Zapytaj Better Together:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Better Together.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Better Together w social mediach:

www
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820