Dwudziestadruga.plDwudziestadruga.plDwudziestadruga.plDwudziestadruga.plDwudziestadruga.plDwudziestadruga.pl

Dwudziestadruga.pl

- Jeśli Wy:
uwielbiacie być sobą, śmiać się, czekoladę, podróżować aktywnie, filmy Kubricka, mówić "ooo" na widok pięknego światła i "uuugch" kiedy leci disco polo, głaskać koty, przytulać się do siebie (i kotów!), ogrywać innych w planszówki, jeść żelki (pistacje też są opcją!), czy mówiliśmy już o podróżach?
oraz
- szukacie fotografii, które:
na pierwszym miejscu (oraz drugim i trzecim) opowiadają o ludziach, o emocjach i pięknym świetle, unikają nudy, bylejakości i miliona podobnych ujęć tego samego, gdzie sesja nie boli, nie ma pozowania, sztywności, nawet jak nie umiecie to będzie wyglądało jakbyście umieli, gdzie każdy rozpozna Was na tych zdjęciach, bo będą o Was w niesamowitych miejscach
plus/LUB
- szukacie filmu, który:
nie będzie nudny, zły i brzydki, ani dłuuuugi jak makaron ZAMIAST TEGO będzie esencją Waszych emocji i fajnych scen z fajnymi przyjaciółmi do świetnej muzyki ani rzewnej ani zbyt infantylnej, takiej w sam raz trochę dla wrażliwców a trochę z dobrą gitarą lub saksofonem, a film ten obejrzy się jednym tchem tak jak czyta się to zdanie!

Jeśli jesteście tacy właśnie, czyli TACY JAK MY, to świetnie! Piszcie do nas, właśnie Was szukaliśmy!!!
Jesteśmy Karolina, Michał i kot Spencer - Wasze trio od zdjęć i filmu!
Kochamy podróżować po Polsce i świecie. Można nas spotkać w wielu miejscach, czasem jesteście tam z nami, a czasem zabieramy Was bliżej, czasem w naturę, a czasem szukamy rytmów i światła w architekturze. Kochamy minimalizm i czarnobiele, ale pięknym barwom nie odmawiamy miejsca! Nasze portfolio pęka w szwach od zdjęć z tak wielu różnorodnych sesji oraz żywiołowych reportaży z radością i łzami, dlatego zapraszamy Was do nas:
- na stronę www.dwudziestadruga.pl
Zaparzcie herbatkę i chodźcie zobaczyć jak widzimy resztę świata!

Zapytaj Dwudziestadruga.pl:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Dwudziestadruga.pl.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Dwudziestadruga.pl w social mediach:

www