Em Men’s AccessoriesEm Men’s AccessoriesEm Men’s AccessoriesEm Men’s AccessoriesEm Men’s AccessoriesEm Men’s Accessories

Em Men’s Accessories

EM Men's Accessories to sklep, który powstał z zamiłowania do męskiej mody i stylu. Jesteśmy producentem marki EM, która oferuje szeroki wybór akcesoriów w stylu oficjalnym i casualowym. W naszej ofercie można znaleźć poszetki, krawaty, muchy, pasy smokingowe, spinki do mankietów, paski, zestawy prezentowe, szale i wiele więcej. Większość produktów wykonywana jest w Polsce. Aby jednak zapewnić klientom szeroki asortyment znajdą Państwo u nas także produkty importowane z Włoch, Niemiec, UK, Turcji i Francji, które tworzone są z certyfikowanych materiałów. Dodatkową usługą firmy EM Men's Accessories jest możliwość wykonania na indywidualne zamówienie kamizelek szytych na miarę (MTM), muszek, poszetek lub krawatów z unikalnych, wyselekcjonowanych włoskich tkanin.

EM Men's Accessories to nie tylko akcesoria i męskie dodatki. To przede wszystkim ludzie, historie, miłość, wydarzenia, chwile radości. Cieszymy się niezmiernie, że możemy uczestniczyć w ważnych dla Was chwilach. Towarzyszymy Wam w ślubach, urodzinach, imprezach rodzinnych, ale także i spotkaniach biznesowych i towarzyskich.

Zapytaj Em Men’s Accessories:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Em Men’s Accessories.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Em Men’s Accessories w social mediach:

www