Notice: Undefined offset: 0 in /home/vitavision/websites/offwedding_pl/wystawca.php on line 27
Occhiello Italian TailoringOcchiello Italian TailoringOcchiello Italian TailoringOcchiello Italian TailoringOcchiello Italian TailoringOcchiello Italian Tailoring

Occhiello Italian Tailoring

Amante by Ochhiello to garnitury szyte przez mistrzów krawiectwa, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Specjalizujemy się w szyciu na miarę - nie tylko ubrań, ale również doświadczeń. Nasze garnitury i usługi charakteryzuje idealne dopasowanie i pełna gama personalizacji. Włoski styl nadaje lekkości i nonszalancji pozostając tym samym niezwykle eleganckim oraz klasycznym.
Szyjemy z najlepszych włoskich tkanin Loro Piana, Cacciopoli, Solbiati i wielu innych. Amante by Ochhiello to najwyższa jakość, bez kompromisów.
Jak wyglądają spotkania z Privat Tailorem?
Na pierwszym spotkaniu w Atelier Occhiello nasz Tailor prezentuje tkaniny zgodne z oczekiwaniami naszych gości. Ustalane są detale nadające indywidualnego charakteru. Następnie po krótkiej rozmowie na temat preferencji dopasowania, nasz krawiec zbiera miarę.

Kolejne spotkanie odbywa się w celu przymierzenia garnituru i naniesieniu ewentualnych drobnych korekt krawieckich, lub kończy się odbiorem gotowego garnituru. W naszym atelier posiadamy również dodatki, które dopełnią stylizację.
Gdzie się spotykamy?
Atelier Occhiello to przedsionek męskiego świata. Eleganckie wnętrza zaprojektowane zostały, aby umilić wizytę u Krawca, a także choć na chwilę odpocząć od pędu codzienności przy aromatycznym espresso czy kieliszku zimnego prosecco.

Zapytaj Occhiello Italian Tailoring:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Occhiello Italian Tailoring.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Occhiello Italian Tailoring w social mediach:

www
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820