Per Sempre Wedding PlannerPer Sempre Wedding PlannerPer Sempre Wedding PlannerPer Sempre Wedding PlannerPer Sempre Wedding PlannerPer Sempre Wedding Planner

Per Sempre Wedding Planner

Mam na imię Daria i z ogromną przyjemnością zorganizuje Wam przyjęcie waszych marzeń.

Od kiedy pamiętam uwielbiam planować i tworzyć. Zostałam certyfikowaną Wedding Plannerką z pasji do organizacji eventów wszelkiego typu, takich jak jubileusze, śluby, wesela, baby shower, urodziny czy też przyjęcia plenerowe.

Najwspanialszy owoc mojej pracy to uśmiech na twarzach wszystkich gości, a przede wszystkim gospodarzy uroczystości, którzy obdarowują mnie zaufaniem w zamian za niepowtarzalne wspomnienia.

Przed Wami jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, a więc czas na planowanie ślubu i wesela. Jako konsultantka ślubna jestem dla Was, przeprowadzę Was komfortowo przez proces przygotowań bez chaosu i nadmiernego stresu, dzięki czemu będziecie mogli zaoszczędzić czas, skupić się na sobie i Waszej miłości.

Moją największą miłością od dziecięcych lat jest słoneczna Italia. To właśnie ten cudowny kraj połączył mnie i mojego męża, tak powstała nazwa PER SEMPRE, czyli na zawsze!

Zapytaj Per Sempre Wedding Planner:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Per Sempre Wedding Planner.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.




WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Per Sempre Wedding Planner w social mediach:

www
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820