Rave and FleursRave and FleursRave and FleursRave and FleursRave and FleursRave and Fleurs

Rave and Fleurs

Zastanawiacie się, jak sprawić, żeby Wasza wyśniona dekoracja pełna kolorowych kwiatów nie była przaśna i rażąca? Hold my sekatorek i popatrzcie, jak pięknie łączymy kolory, nawet te mocno kontrastujące, tak, aby całość była spójna. Anturium, goździki, mieczyki, dalie i inne kwiaty znane z PRL-u i ogródka Waszej babci zajmują szczególne miejsce w naszym sercu. Pokażemy Wam, że da się wykorzystać je w nowoczesnych i dynamicznych aranżacjach, które nijak mają się do koszmarków z dawnych lat.

Marzycie o kwiatowych koronach, korsarzach, czy innej biżuterii floralnej, ale ciężko Wam znaleźć kogoś, kto podejmie się czegoś innego niż tradycyjnego wianka? Dobrze trafiliście! Uwielbiamy tworzyć mniejsze i większe dekoracje, ale to florystyka personalna jest dla nas najważniejsza - w końcu wszystkie oczy na ślubie są zwrócone na Parę Młodą.

Rave and Fleurs tworzymy my, Ola i Łukasz, para zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Nie tylko zajmujemy się kompleksową dekoracją Waszych ślubów, ale również prowadzimy farmę kwiatów - uprawiamy przeróżne odmiany m.in. lwich paszczy, dalii, cynii, czy kosmosów. Sprowadzamy nasiona z Czech, Anglii i Holandii, aby wyhodować dla Was kwiaty, których nie dostaniecie nigdzie indziej. Zależy nam na tym, by Wasz Wielki Dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zapytaj Rave and Fleurs:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Rave and Fleurs.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Rave and Fleurs w social mediach:

www
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820