Po co nam te dekoracje?

żeby Wasz dzień był absolutnie wyjątkowy i całkowicie Wasz!

 - Po co nam te dekoracje? fot. Dekoracje Z Pasji Dekoracje Z Pasji


Wybór miejsca uroczystości i późniejszego świętowania Waszego dnia nie może być przypadkowy. Dzięki bogatej ofercie lokali macie ogromną szansę celebrować Swoje wesele we wnętrzu, w którym czujecie się dobrze. Jednakże każde wnętrze potrzebuje mniejszego lub większego podrasowania.

 - Po co nam te dekoracje? fot. Dekoracje Z Pasji Dekoracje Z Pasji


Świetnym pomysłem jest powierzenie tego zadania fachowej firmie dekoratorskiej, która w określonym przez Was budżecie zaproponuje pewne rozwiązania. Rozwiązania, które wyróżnią Wasz stół nazywany Prezydialnym, przestrzeń wokół niego oraz stoły gości. Sposobów na to wyróżnienie jest kilka, można bawić się kształtami i teksturami ścianek, które stanowią Wasze tło. Jednak głównym elementem ślubnych aranżacji są kwiaty. Warto tutaj podkreślić, że owe kwiaty stały się towarem luksusowym. Ich odpowiednie gatunki, i wysoka jakość idą w parze z ceną, ale mogą przemienić wnętrze w prawdziwy tajemniczy ogród. Oczywiście dekoracje ślubne to nie tylko kwiaty. Jako dekoratorka zawsze zachęcam do wymiany tekstyliów- obrusów, serwet, podkreślania klimatu świecami. Wprowadzenie koloru i światła pięknie wypełnia wnętrze. Jeśli wolicie mniejszą ingerencję, chociażby ze względów finansowych, to warto skupić się na jednym elemencie- na stole Prezydialnym.

 - Po co nam te dekoracje? fot. Dekoracje Z Pasji Dekoracje Z Pasji


Kolejne rozwiązanie, które nada wyjątkowego klimatu to dekoracje tematyczne. Pomyślcie jaki motyw jest Wam bliski: może las, łąka lub ciepłe wspomnienie wakacji we Włoszech? Może kochacie niebo i gwiazdy, albo jakiś film i to właśnie jego klimat chcielibyście przenieść na salę weselną? Ten oryginalny pomysł na aranżację Waszego Dnia sprawdzi się idealnie jeśli macie odwagę, by zrobić coś nieszablonowego.

 - Po co nam te dekoracje? fot. Dekoracje Z Pasji Dekoracje Z Pasji


Zrozumiałym jest, że każdy ma inną koncepcje swojego wesela, dlatego w pracy dekoratora-florysty tak ważne jest, by rozmawiać z przyszłą Parą Młodą jeszcze przed wysłaniem oferty. Z doświadczenia wiem, że absolutnie nie sprawdzają się gotowe, sztampowe wyceny. Każde zapytanie jest inne, i dla każdej Pary Młodej powinno przygotowywać się ofertę „szytą na miarę”.

 - Po co nam te dekoracje? fot. Dekoracje Z Pasji Dekoracje Z Pasji


Przygotowując się do takiej rozmowy przekażcie usługodawcy podstawowe informacje:
- gdzie odbywa się uroczystość?
- ilu zaprosiliście gości, przy jakich stołach usiądą?
- jaki macie budżet na dekoracje?
podeślijcie wstępne inspiracje, by po prostu wiedział, co Wam się podoba. Pamiętajcie, że naprawdę ważne jest określenie widełek kwotowych. Oczywistym jest, że bierzecie ślub ( z założenia) pierwszy raz i nie orientujecie się ile dana usługa kosztuje. Ale dla dekoratora jest to istotny sygnał na co mniej więcej może sobie pozwolić przy tworzeniu oferty. Z jednej strony, by nie zaatakować Was wysokobudżetową ofertą, a z drugiej wręcz przeciwnie- nie zaproponuje jakiejś podstawowej wersji wiedząc, że możecie przeznaczyć naprawdę sporą sumę na kwiaty.

 - Po co nam te dekoracje? fot. Dekoracje Z Pasji Dekoracje Z Pasji


Kolejny ważny aspekt to świadomość, że kupujecie kompleksową usługę. Wiele razy spotkałam się w mediach społecznościowych z pytaniem: ile płacicie za kwiaty? Wycena firmy dekoratorskiej to coś więcej niż cena kwiatów, w niej ukryte są poranne, czasami nocne zakupy na giełdzie, bezpieczny transport żywego towaru, jego nawodnienie i odżywienie, godziny przygotowywania kompozycji, dobór dekoracji, ich montaż, dopasowanie i często zamawianie z firm zewnętrznych pasujących dodatków. To godziny maili, rozmów, tworzenia. Niewidoczne, a prachochłonne czynności na sali: prasowanie obrusów, zakładanie pokrowców na krzesła, rozkładanie serwet, podtalerzy, montowanie świec do świeczników- uwierzcie, zawsze jak na złość świeca jest za wąska lub za szeroka. Złożona logistyka w dniu ślubu, by wszystko było gotowe i świeże na czas. A na koniec najmniej lubiana strona tej pracy: demontaż i czyszczenie dekoracji dla kolejnej Pary Młodej. Po co Wam te dekoracje? Żeby Wasz dzień pod każdym względem był wyjątkowy i właśnie Wasz! By goście byli mile zaskoczeni efektem wizualnym, byście mogli przeżywać Wasz najważniejszy dzień w towarzystwie pięknych kwiatów i kolorów.

 - Po co nam te dekoracje? fot. Dekoracje Z Pasji Dekoracje Z Pasji

Justyna Dominiak

Dekoracje z Pasji

Kompleksowo zajmiemy się udekorowaniem i oprawą florystyczną Waszej uroczystości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobieramy dekoracje do Waszych potrzeb, możliwości i miejsca. Kochamy nieszablonowe pomysły i ciekawe zestawienia kolorystyczne. Jeśli chcecie nadać Waszemu Dniu kwiecistej oprawy, wynająć dekoracje - napiszcie- stworzymy razem coś pięknego. Dlaczego warto Nas wybrać? Byście mogli przeżywać swoje najważniejsze chwile w towarzystwie pięknych kwiatów, dodatków i kolorów. A do tego będziecie spać spokojnie, że ktoś to wszystko wybierze, zamówi, zakupi, przygotuje, poukłada, rozłoży, a po uroczystości posprząta! Zerknijcie, co do tej pory udało nam się stworzyć.

komentarze

Nie wyobrażam sobie swojego ślubu bez dekoracji, a raczej wyobrażam sobie swój ślub pięknie udekorowany.Kasia

napisz co sądzisz o artykule


wyślij komentarz

przeczytaj inne porady ślubne

wróć do porad ślubnych
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820