Bomba WeddingsBomba WeddingsBomba WeddingsBomba WeddingsBomba WeddingsBomba Weddings

Bomba Weddings

Cześć! Jestem Aga Bomba i uwielbiam wesela!
A najbardziej te, które mogę w pełni zorganizować dla ludzi, którym zależy na jakości i wyjątkowości ich przyjęcia.
Jak zostałam Wedding Plannerką? Organizacją różnego rodzaju eventów zajmuję się już od 7 lat. Pracowałam przy festiwalach muzycznych, cyklach koncertowych, imprezach firmowych, planach reklamowych i filmowych. Produkcja wydarzeń to moja pasja. Szybko przekonałam się, że wesela to jedna z najbardziej satysfakcjonujących form tego rodzaju pracy.
Cieszę się, że w swojej pracy jako Wedding Plannerka mogę sprawić, by problemy natury organizacyjnej nie spędzały snu z powiek narzeczonych. Mogę podsunąć wiele dobrych rozwiązań, wziąć ciężar (niekrótkich i wcale nie tak łatwych) przygotowań na swoje barki. Robię to, gdyż Para Młoda ma zupełnie inne, swoje zadanie. Młodzi powinni czerpać z całych przygotowań, jak i z dnia ślubu jak najwięcej – cieszyć się chwilą, w pełni uczestniczyć w rozmach, tańcach, zabawach i śpiewach. Dzielić ze sobą i z najbliższymi te niepowtarzalne emocje. Wolne od obowiązków i trosk głowy są do tego niezbędne.
Jako Wedding Plannerka całą logistyczną otoczkę wesela przejmuję i realizuję w profesjonalny sposób.
Będę pilnować wszystkiego od kuchni (czasami dosłownie ;) ), polecę Wam najlepszych usługodawców, wynegocjuję najlepsze warunki umów. Napiszę scenariusz Waszego wesela, którego będę pilnować i razem z Wami realizować.
Będę Waszą prawą ręką, dodatkową świadkową, adwokatką i managerką Waszej imprezy.
Swoje doświadczenie i wiedzę podpieram również ukończeniem kursu „Błyskotliwa kariera Wedding Plannera” Akademii Pani Spinki.

Zapytaj Bomba Weddings:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Bomba Weddings.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Bomba Weddings w social mediach:

www
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820