Nie PytajNie PytajNie PytajNie PytajNie PytajNie Pytaj

Nie Pytaj

Nie Pytaj to nie tylko kawiarnia, to również Wasze przyjęcia - święta, wesela, urodziny, komunie, chrzciny, spotkania rodzinne lub firmowe na których możemy gościć w postaci tortów artystycznych, słodkich i słonych wypieków, spełniając w ten sposób Wasze słodkie marzenia. Nasze personalizowane stoły i zjawiskowe torty uczynią każdą uroczystość wyjątkową
i wprawią gości w zachwyt..
Sama kawiarnia to niesamowite miejsce, które powstało z marzeń, miłości do kawy, słodkości i dobrego jedzenia. Naszą kawiarnię charakteryzuje nie tylko najwyższa jakość ziaren kawy, ale także niepowtarzalny klimat dzięki któremu każdy czuje się tu po prostu dobrze.
Nie Pytaj to miejsce z duszą, pełne uśmiechu i cudnych zapachów ciast, które wypiekamy na miejscu. Wszystkie nasze wypieki powstają z pasji i miłości do słodkości.
Kochamy to co robimy, dlatego do każdego wypieku podchodzimy indywidualnie i wkładamy całe serce. W naszej kuchni powstają przeróżne słodkości - ciasteczka, mini tarty, eklery, ptysie, babeczki, tarty, serniki, nieszablonowe ciasta i torty.

Zapytaj Nie Pytaj:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Nie Pytaj.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Nie Pytaj w social mediach:

www
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820