Okiem Żony i Matki- Weddings Events DecorOkiem Żony i Matki- Weddings Events DecorOkiem Żony i Matki- Weddings Events Decor

Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor

Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor- czyli projektantki wydarzeń pełnych emocji i pięknych wspomnień

Iza jest założycielką i właścicielką Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor oraz certyfikowaną wedding plannerką i dekoratorką.
Razem z Sylwią- ślubno- eventową ekspertką tworzy agencję, która od wielu lat z sukcesami zajmuje się kompleksową organizacją i dekorowaniem uroczystości ślubno- weselnych, eventów firmowych, czy przyjęć rodzinnych.

Konsultantki i dekoratorki Okiem Żony i Matki to profesjonalistki dbające o najwyższą jakość świadczonych usług, ale przede wszystkim o emocje, którymi obdarzają swoje Młode Pary, ich rodziny i przyjaciół opiekując się nimi podczas tworzenia najwspanialszego dnia w ich życiu.
Dzięki swojemu doświadczeniu z powodzeniem organizują uroczystości ślubne na terenie całego kraju, ale ruszają też powoli poza jego granice. Specjalizują się w koordynacjach realizacji międzynarodowych. Tworzą niezapomniane przyjęcia weselne, dzięki czemu ich marka jest rozpoznawalna w branży, jak i w mediach.

Zapytaj Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor:

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio na pocztę Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor.
Podaj również swój telefon by łatwiej było się z Tobą skontaktować.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor w social mediach:

www
offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820