17 listopada 2024, Warszawa — Mysia 3 Alternatywne Targi Ślubne

targi slubne warszawa collage17 listopada 2024 roku targi ślubne w Warszawie odbędą się ponownie w samym jej centrum, na Mysiej 3.
W towarzystwie doskonałych designerskich marek i Galerii Leica nasi wystawcy zaprezentują alternatywne możliwości organizacji wesela. Nic nie trzeba, wszystko można!
A można inaczej, można ciekawiej - tak by dało sie zapamiętać ten dzień jak żaden inny.
Nasze targi ślubne w Warszawie gościły już w kilku miejscach, jednak z edycji na edycję zmieniamy ich lokalizację również z korzyścią dla odwiedzających. Dzięki temu możesz poznać obiekty, gdzie można zorganizować ślub.

Wstęp na Targi Ślubne w Warszawie

Wstęp na targi jest biletowany.
Bilet w cenie 25zł można będzie kupić online, a także przed wejściem na targi.
kup bilet na targi w warszawie

co jeszcze na Aleternatywnych Targach ślubnych w Warszawie

Cieszymy się, że śluby alternatywne tak jak i alternatywne targi ślubne cały czas zyskują popularność.
Piwo rzemieślnicze na imprezę? Prosecco lejące się z pianina? A może wino z butelki? Zdecydowanie tak! Odwiedź nas, a wystawcy opowiedzą o tym dlaczego warto wybrać taką opcję na swój ślub.
A co jeszcze zobaczysz na targach ślubnych w Warszawie? O tym dowiesz się na miejscu. Porozmawiasz z wystawcami, weźmiesz udział w warsztatach…
Wystawiają się u nas jak zawsze atelier autorskich sukni ślubnych, przedstawiciele mody męskiej, manufaktury biżuterii, zaproszeń, dekoracji, fotografowie czy filmowcy. Spotkasz u nas planerki z doskonałymi pomysłami i znajomością rynku, projektantki zjawiskowych sukni, zjesz doskonałe ciasta, napijesz się Prosecco i…
…a zresztą nie zdradzimy wszystkiego ;)
Będzie wszystko to co potrzebne by zorganizować ślub w pięknym, alternatywnym stylu.
Wesele to nie szablon. Możliwości są tysiące, a nawet setki!

OFF WEDDING - katalog wystawców

Z każdą edycją Targów Ślubnych Offwedding, rośnie nasz katalog wystawców. Znajdziesz w nim marki, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować podczas poprzednich edycji.
Część z nich pojawi się również i tym razem.
Zobacz nasz katalog online

OFF WEDDING - nasz magazyn ślubny

Zapraszamy też do działu z artykułami. Nasi zaufani partnerzy odpowiadają w nim na różne pytania związane z organizacją ślubu. Dla wykonawców to doświadczenie zdobyte przy współpracy na kilkadziesięciu ślubach. warsza Może właśnie zastanawiasz się czy warto zatrudnić konsultanta ślubnego?
Przeczytaj nasze artykuły. To ułatwi podjęcie decyzji.

Porady ślubne Off Wedding

Rozwijamy u nas dział porad ślubnych. Skoro nie możemy się regularnie spotykać na żywo, stworzyliśmy miejsce online, gdzie nasi wystawcy dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem. W końcu o to chodzi by znaleźć coś i dać się zaskoczyć.
DJ i MC na weselu?
Urban Wedding opowiadają na co zwrócić uwagę podczas wybierania oprawy muzycznej swojego wesela.
Nasi fotografowie ślubni polecili ich ulubione miejsca na wesele w Warszawie. Znasz je wszystkie?

...ale nie tylko targi

Poza samą strefą wystawców zapewnimy kilka wydarzeń równoległych. Warsztaty, bo o nich mowa, to część, która przyciąga wielu chętnych. Dowiesz się jak poradzić sobie z planowaniem, co może Cię zaskoczyć, jak przygotować zaproszenia...i to nie koniec. Jeśli chcesz być na czasie - śledź naszego instagrama @offwedding.targislubne

Do zobaczenia 17 listopada 2024 na Mysiej 3 w Warszawie! :)

offwedding targi

Kontakt z Off Wedding


facebookfacebook.com/offwedding
instagram@offwedding.targislubne
mailbe@offwedding.pl
phone+48 507 572 820