targi ślubne warszawa
2 lutego 2020 - alternatywnie

6 edycja targów ślubnych Off Wedding i trzecia w Warszawie.

Tym razem targi ślubne w Warszawie odbędą się w samym jej centrum - na Mysiej 3. W towarzystwie doskonałych designerskich marek i Galerii Leica nasi wystawcy zaprezentują alternatywne możliwości organizacji wesela.
Można inaczej, można ciekawiej - tak by dało sie zapamiętać ten dzień jak żaden inny.
Nasze targi ślubne w Warszawie gościły już w kilku miejscach, jednak z edycji na edycję zmieniamy ich lokalizację również z korzyścią dla odwiedzających. Dzięki temu możesz poznać obiekty, gdzie można zorganizować ślub.

Wstęp na Targi Ślubne w warszawie

Wstęp na targi jest biletowany, a już na wejściu otrzymujecie od nas magazyn wydany specjalnie na tę edycję targów. A w środku? Inspiracje, wybrani wystawcy oraz pomocne artykuły.

Bilet w cenie 5zł będzie do nabycia przed wejściem na targi.
Akceptujemy gotówkę, płatności kartą oraz barter w chomikach.
Przeczytaj porady Ślubne naszych ekspertów

co jeszcze na Aleternatywnych Targach ślubnych w Warszawie

Cieszymy się, że śluby alternatywne tak jak i alternatywne targi ślubne zyskują popularność.
Piwo rzemieślnicze na imprezę? Zdecydowanie tak! Odwiedź nas, a dziewczyny z browaru Hoplala opowiedzą o dobrym craftowym piwie i dlaczego warto wybrać taką opcję na swój ślub. A może degustacja piwa jako atrakcja na Twoje wesele?
A co jeszcze zobaczysz na targach? O tym dowiesz się na miejscu. Porozmawiasz z wystawcami, weźmiesz udział w warsztatach…
Wystawiają się u nas jak zawsze atelier autorskich sukni ślubnych, przedstawiciele mody męskiej, manufaktury biżuterii, zaproszeń, dekoracji, fotografowie czy filmowcy. Spotkasz u nas planerki z doskonałymi pomysłami i znajomością rynku, projektantki zjawiskowych sukni, zjesz doskonałe ciasta, napijesz się Prosecco i…
…a zresztą nie zdradzimy wszystkiego ;)
Będzie wszystko to co potrzebne by zorganizować ślub w pięknym, alternatywnym stylu.
Można inaczej, można ciekawiej - tak by dało sie zapamiętać ten dzień jak żaden inny.
Wesele to nie szablon. Możliwości są tysiące, a nawet setki!
zapisz się na wydarzenie

OFF WEDDING - katalog wystawców

Z każdą edycją Offwedding - targi ślubne alternatywnie, rośnie nasz katalog wystawców. Znajdziesz w nim marki, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować podczas poprzednich edycji.
Część z nich pojawi się również i tym razem.
Zobacz nasz katalog online

OFF WEDDING - nasz magazyn ślubny

Zapraszamy też do działu z artykułami. Nasi zaufani partnerzy odpowiadają w nim na różne pytania związane z organizacją ślubu. Dla wykonawców to doświadczenie zdobyte przy współpracy na kilkadziesięciu ślubach. Może właśnie zastanawiasz się czy warto zatrudnić konsultanta ślubnego?
Przeczytaj nasze artykuły. To ułatwi podjęcie decyzji.

...ale nie tylko targi

Poza samą strefą wystawców zapewnimy kilka wydarzeń równoległych. Warsztaty, bo o nich mowa, to część, która przyciąga wielu chętnych. Dowiesz się jak poradzić sobie z planowaniem, co może Cię zaskoczyć, jak przygotować zaproszenia...i to nie koniec. Jeśli chcesz być na czasie - śledź naszego instagrama @offwedding

Do zobaczenia 2 lutego na Mysiej 3! :)

facebook instagram mail phone