alternatywne targi ślubne — łódź

3 października 2021 — Ogrody Geyera

To będzie 8 edycja naszych targów.
Już piąty raz odwiedzimy Łódź.
Jeszcze nie byliśmy dwa razy w tym samym miejscu.
Tym razem też nie będziemy.

OFF Wedding jako targi ślubne wystartował w Łodzi w 2017 roku. To juz prawie 4 lata od pierwszej edycji alternatywnych targów ślubnych w Łodzi. Wówczas, na początku marca zorganizowaliśmy pierwszą edycję na terenach zakładów Wi-Ma. Tych samych, które obecnie przechodzą potężną metamorfozę. By nie powiedzieć, że znikają z eventowej mapy Łodzi na dobre. Podczas kolejnej edycji w Łodzi stworzyliśmy największe alternatywne targi ślubne w kraju na terenie dworca Łódź Fabryczna. I tak, z edycji na edycję zmieniamy miejsce również z korzyścią dla odwiedzających. Dzięki temu możesz poznać obiekty, gdzie można zorganizować niezapomniane wesele w doskonałym klimacie.

Poprzednią edycję ugościła łódzka Restauracja i Browar Księży Młyn. Cieszymy się, że śluby alternatywne zyskują popularność. Piwo rzemieślnicze na imprezę? Zdecydowanie tak! A co jeszcze? O tym dowiesz się na miejscu. Porozmawiasz z wystawcami, weźmiesz udział w warsztatach…
Wystawiają się u nas jak zawsze atelier autorskich sukni ślubnych, przedstawiciele mody męskiej, manufaktury biżuterii, zaproszeń, dekoracji, fotografowie czy filmowcy. Nie brakuje także konsultantów ślubnych, florystek i cukierni. Wszystko to co potrzebne by zorganizować ślub w pięknym, alternatywnym stylu.
Można inaczej, można ciekawiej - tak by dało sie zapamiętać ten dzień jak żaden inny.
Wesele to nie szablon. Możliwości są tysiące, a nawet setki! Odwiedź nasze targi ślubne w Łodzi i przekonaj się o kreatywności wystawców. Nas zaskakują za każdym razem, a jesteśmy w tej branży od wielu lat.

Wstęp na Targi Ślubne w Łodzi

Wstęp na targi jest biletowany, a już na wejściu otrzymujecie od nas magazyn wydany specjalnie na bieżącą edycję targów. A co w środku? Inspiracje, wybrani wystawcy oraz pomocne artykuły.

Bilet w cenie 10zł będzie do nabycia przed wejściem na targi.

Akceptujemy gotówkę, płatności kartą oraz barter w chomikach.
zapisz się na wydarzenie

OFF WEDDING - katalog wystawców

Z każdą edycją Offwedding - targi ślubne alternatywnie, rośnie nasz katalog wystawców. Znajdziesz w nim marki, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować podczas poprzednich edycji.
Część z nich pojawi się również i tym razem.
Zobacz nasz katalog online

OFF WEDDING - porady ślubne

Rozwijamy także dział porad ślubnych gdzie nasi wystawcy dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem. W końcu o to chodzi by znaleźć coś i dać się zaskoczyć. Czy to nowe możlwiości, czy pomysły.
Zastanawiasz się czy warto zatrudnić konsultanta ślubnego?
Przeczytaj artykuł, który wyjaśni wiele aspektów takiej współpracy. Również tych ekonomicznych.
A może szukasz fotografa ślubnego i chcesz się dowiedzieć jak wygląda taka współpraca.
Poczuj się bezpiecznie i zobacz o co zapytać fotografa ślubnego. Wiele z tych pytań wcale nie jest oczywistych.

Chcesz zostać wystawcą na Alternatywnych Targach Ślubnych OFF Wedding?

Zapraszamy! Przez cały rok jesteśmy otwarci na zgłoszenia, a sami również nieprzerwanie szukamy nowych marek i produktów, które możemy pokazać odwiedzającym.
Jeśli chcesz odwiedzić Off Wedding jako wystawca i pokazać swoją markę
Zarejestruj się na targi ślubne łódź