alternatywne targi ślubne

Jaki to ślub alternatywny?

Niestereotypowy, niekonwencjonalny, bez przaśnego wesela, wiejskiego stołu, muzyki disco-polo, czy ogólnej sztampy. To wydarzenie alternatywne do utartych schematów i wzorców, kierujące uwagę głównie na Młodą Parę, ich uczucia i relacje. To one są najwazniejsze. My chcemy pokazać, że celebrując takie wydarzenie można pozostać sobą, nie być przebranym tylko dobrze ubranym, cieszyć się detalami, które są pięknie wykonane i pochodzą od lokalnych producentów. Można ten czas spędzać z bliskimi dobrze się bawiąc.

Kto pokaże swoje produkty?

W alternatywnych targach ślubnych bierze udział około 50 wystawców. Polskie młode projektantki tworzące zwiewne, delikatne suknie i dodatki w klimacie boho, m.in. Agata Wojtkiewicz, Szyjemy Sukienki, Po prostu ale i przedstawiciele mody męskiej np. PewienPan. Fotografowie i filmowcy, którzy dyskretnie dokumentują dzień ślubu w sposób emocjonalny i nastrojowy - ajem stories, Anna Płóciennik, Kamila Piech, ldzfilm. Małe manufaktury z wyszukanymi ozdobami i papeterią - One Temu Winne, Love Prints, Wielkie Love. Nowe, lokalne cukiernie ze świetnymi pomysłami na oryginalne torty - Sweet Stories Bakery, Cafe Lusia. Florystki i dekoratorzy preferujący minimalizm i rustykalne elementy roślinne - Kwiaty Bawełny i Azea. Fryzjerzy oraz makijażystki pokażą boho stylizacje na ten ważny dzień. Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni ze Ślubnej Pracowni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci z Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów o ślubach humanistycznych. Od strony muzycznej targi poprowadzi DJ Jegomość.

Kogo zapraszamy na alternatywne targi ślubne?

Wszystkie osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lokalne produkty i usługi na najwyższym poziomie, lubiące minimalizm i naturalne dekoracje, chcące napić się dobrej kawy i spędzić popołudnie rozmawiając z ciekawymi ludźmi. A przede wszystkim narzeczonych, dla których najważniejsze jest szczere podejście do ślubu i wesela, pokazanie przez tą ceremonię siebie.
poznaj naszych wystawców

Gdzie i kiedy odbędą się alternatywne targi ślubne?

Off Wedding odwiedza obecnie Łódź i Warszawę.
3 października 2021 będziemy łódzkich Ogrodach Geyera ⮞ alternatywne targi ślubne łódź
10 października 2021 widzimy się w Warszawie na Mysiej 3 ⮞ alternatywne targi ślubne warszawa
Spotkania będą zorganizowane w otwartej przestrzeni gdzie każde stoisko od podstaw jest aranżowane przez naszych wystawców.
Chcemy aby panowała kameralna atmosfera sprzyjająca rozmowom z wystawcami, aby goście targów odpoczęli u nas pijąc dobrą kawę i podziwiając unikatowe produkty.

Jeśli chcesz odwiedzić Off Wedding jako wystawca

Zapraszamy serdecznie do rejestracji. Prowadzimy selekcję wystawców także prosimy o chwilę cierpliwości.
Zarejestruj się